تبلیغات
بی قرار منجی - عضو تیم قافله سمنان رتبه برتر استانی پوستر و وبلاگ دینی جشنواره دانشگاه آزاد اسلامی را کسب کرد

عضو تیم قافله سمنان رتبه برتر استانی پوستر و وبلاگ دینی جشنواره دانشگاه آزاد اسلامی را کسب کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سمنان، براساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کشور، خانم عزیزالدین از جوانان فعال مسجد الزهرای سمنان در رشته پوستر دینی در استان سمنان مقام نخست ودر بخش وبلاگ مقام چهارم را در سال جاری کسب کرد.

 عزیزالدین در زمینه فعالیت خود گفت:کار خود را برای طراحی پوستر در زمینه های مختلف از دوسال پیش شروع کرده و تاکنون در عرصه های گوناگون پوستر طراحی کرده وهمچنین مقام هایی را کسب کرده است.

وی  با بیان اینکه باید در فضای مجازی که پر از مسائل غیر اخلاقی می باشد قدمی در راه معرفی دین خدا برداریم گفت: با توجه به فرا گیر شدن تکنولوژ ی های مدرن و جذاب در قالب (ماهواره ،موبایل و…) شاهد تهاجم و نفوذ فرهنگ غرب به گونه ی نامحسوس ولی بسیار پر قدرت و تاثیر گذار به روی قشر جوان هستیم ، که تمام اهداف دشمن تسخیر فکر و ذهن جوان بوده که از این طریق به نوعی به خواسته های خود برسند.

عزیزالدین افزود: با توجه به رویکرد جدید دشمن برای تضعیف نظام اسلامی و کم رنگ کردن اعتقادات و مبانی اسلامی در فضای مجازی با تهاجمات فرهنگی سعی بر آن داریم در این زمینه میدان مبارزه با دشمن را خالی نگذاریم و با برروز بودن در عرصه تکنولوژی های نوین و آگاهی به مسائل روز پاسخ گوی شبهات باشیم.

وی گفت: اگر فرهنگ سازی و آموزش از سنین پایین آغاز شود می توان از ظرفیت های مناسب فضای مجازی بهره برد، درست است فضای مجازی معایب هایی هم دارد اما می توان باشگرد های مختلف از این فضا استفاده کرد و به هدف های مهم انقلاب اسلامی رسید .

بیست و یکمین جشنواره قرآنی و فرهنگی هنر و ادبیات دینی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کشور برگزار شد.[ پنجشنبه 1 مهر 1395 ] [ 07:08 ب.ظ ] [ منتظرناجی جهان ]

[ نظرات() ]