تبلیغات
بی قرار منجی - پویش مردمی «روز سیزدهم» در استان سمنان راه‌اندازی شد

پویش مردمی «روز سیزدهم» در استان سمنان راه‌اندازی شد

پویش مردمی «روز سیزدهم» به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان سمنان راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، در آستانه13 آبان، جمعی از مردم استان سمنان به‌صورت خودجوش «پویش مردمی روز سیزدهم» را تشکیل دادند.

مردم استان سمنان با پیوستن به پویش روز سیزدهم اعلام می‌کنند در آستانه روز 13 آبان امسال کوبنده‌تر از گذشته فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر خواهیم داد و در مقابل زیاده‌خواهی استکبار جهانی خواهیم ایستاد.

در این پویش کاربران شبکه‌های اجتماعی محتواهای تولیدی خود را در قالب پوستر، عکس(گوشی همراه) و دست‌نوشته و تصاویری از حضورشان در مراسم 13 آبان را می‌توانند به اشتراک بگذارند.

پویش مردمی روز سیزدهم با هدف فراهم‌سازی زمینه حضور و مشارکت خودجوش اقشار مختلف مردم در برگزاری مراسم 13 آبان و همچنین برگزاری مسابقات رقابتی در شبکه‌های اجتماعی به‌منظور حضور پرشور جوانان و نوجوانان در مراسم 13 آبان با استفاده از ایده‌های ابتکاری و خلاقانه تشکیل‌شده است.

عموم اقشار مردم از جمله دانشجویان، دانش آموزان، طلاب، بانوان، فرهیختگان و فرهنگیان، هنرمندان، ورزشکاران و دیگر قشرهای فعال اجتماعی و سیاسی می‌توانند برای پیوستن به کانال رسمی این پویش در تلگرام به نشانی @sem_13 مراجعه کنند.

در مسیر راهپیمایی امسال، غرفه فضای مجازی دایر خواهد شد و در پایان این پویش مردمی به آثار برگزیده به تعداد 13 نفر شرکت‌کننده به‌ قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.


موضوع: اخبار فضای مجازی قافله، اخبار تولیدی،

[ سه شنبه 11 آبان 1395 ] [ 08:00 ب.ظ ] [ منتظرناجی جهان ]

[ نظرات() ]